1. 4 транспорт чарасы өчен икеләтә киңлекле дизайн
2. Компакт дизайны аркасында макет буенча шәхсиләштерелгән, урынны һәм чыгымнарны киметә.
3. Икеләтә куркынычсызлык йозаклары: беренчесе - бер кисәкле көйләнергә мөмкин куркынычсызлык йозак баскычы, ә икенчесе корыч чыбык өзелгән очракта автоматик рәвештә эшли башлаячак.
4. Очу-төшү юллары киң яки тар транспорт чараларын сыйдыра
Гомуми күтәрү сыйдырышлыгы 5,4000 кг
6. Һәр колоннада күп позицияле куркынычсызлык йозаклары
7. Яшерен бер гидравлик цилиндр
8. Шкив диаметрының артуы кабельнең арыганлыгын киметә
9. Механик егылуга каршы йозаклар берничә биеклектә туктарга мөмкинлек бирә
10. Көч агрегатының урнашуын көйләргә мөмкин
11. Идарә итү панеленең урнашуы көйләнергә мөмкин
12. Корыч арканның йомшарып һәм сынып китүеннән саклаучы җайланма
13. Өслек эшкәртү: порошок белән каплау
| Продукт параметрлары | |
| Модель № | CHFL2+2 |
| Күтәрү сыйдырышлыгы | 4000 кг |
| Күтәрү биеклеге | 1800/2100 мм |
| Очыш-төшү юллары арасындагы киңлек | 3820 мм |
| Җайланманы бикләү | Динамик |
| йозакны ачу | Электр белән автомат рәвештә чыгару яки кул белән чыгару |
| Йөртү режимы | Гидравлик җайланма + кабель |
| Электр белән тәэмин итү / Мотор сыйдырышлыгы | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Парковка урыны | 4 |
| Куркынычсызлык җайланмасы | Егылудан саклану җайланмасы |
| Эш режимы | Ачкыч ачкычы |
1. Профессиональ машина кую лифт җитештерүчесе, 10 елдан артык тәҗрибә. Без төрле машина кую җиһазларын җитештерүгә, инновацияләргә, шәхсиләштерүгә һәм урнаштыруга омтылабыз.
2,16000+ парковка тәҗрибәсе, 100+ ил һәм төбәк.
3. Продукт үзенчәлекләре: Сыйфатны тәэмин итү өчен югары сыйфатлы чимал куллану
4. Яхшы сыйфат: TUV, CE сертификаты. Һәр процедураны катгый тикшерә. Сыйфатны тәэмин итү өчен профессиональ QC командасы.
5.Хезмәт: Сату алдыннан һәм сатудан соң шәхси хезмәт күрсәтү вакытында профессиональ техник ярдәм.
6. Завод: Кытайның көнчыгыш яры, Циндао шәһәрендә урнашкан, транспорт бик уңайлы. Көнлек куәте 500 комплект.