Гидравлик бер баганалы автомобиль күтәргечләре озынлыгы һәм киңлеге буенча тотып торыла торган платформа ярдәмендә тотыла. Компакт структура, кечкенә мәйдан, җиңел авырлык, күчерү җиңел, тотрыклы эшләү. Югары сыйфатлы насос станциясе һәм электрон компонентлар, механик һәм гидравлик үз-үзен йозаклый торган, куркынычсыз һәм ышанычлы; нигез юк, аны турыдан-туры җиргә урнаштырыгыз.
1. Гидравлик җайланмалы, чылбырлы күтәрү системасы.
2. Кул белән йозакны ачу.
3. Каергыч кулларның җир өстендәге торышы узыш машиналары басып торырга яраклы.
4. Полиуретаннан ныклы винтлы/беркетелгән колодкалар һәм бушлай югары адаптерлар.
5. Лифтның ике варианты бар: хәрәкәтләнми торган һәм хәрәкәтләнүче, интегральләштерелгән тәгәрмәчле.
6. Барлык корыч детальләр дә ком белән эшкәртелә, аннары коррозиягә каршы грунтовка белән буялган һәм өске өлеше төсле капланган.
7. Алюминий корпуслы мотор, тиз җылылык тарату, югары нәтиҗәлелек һәм озак хезмәт итү вакыты
8.CE сертификатлы
9. Көчле җитештерүче, ышанычлы. Seiko җитештерүе, югары сыйфат.
| Продукт параметрлары | |
| Модель № | CHSL2500 |
| Күтәрү сыйдырышлыгы | 2500 кг |
| Күтәрү биеклеге | 1800 мм |
| Минималь биеклек | 140 мм |
| Күтәрү вакыты | 50-60 нчы еллар |
| Гомуми биеклек | 2550 мм |
| Мотор көче | 2.2 кВт-380 В яки 2.2 кВт-220 В |
| Майның номиналь басымы | 24 МПа |
| Гомуми авырлык | 850 кг |
арткы кул йозагы
Бер спираль + күтәрелгән табак
мобиль машина
мобиль база
алгы кул йозагы
Плиталар калын һәм чыдам.
Заводта заказ буенча эшләү, югары сыйфат һәм түбән бәя.
Продукцияне яңарту, чыдамлы.
Тотрыклы күтәрү һәм җиңел эшләү.
Тулы төрләр һәм спецификацияләр, уйланылган сатудан соңгы хезмәт күрсәтү
Кулланучыларның ихтыяҗлары - безнең омтылышыбыз