1. Түбән түшәм биеклеге өчен эшләнгән
2. Бу мини-типтагы авыш парковка лифты чикләнгән биеклекле мәйданнар өчен яраклы; бигрәк тә подвалда яки фатир почмакларында.
3,2500 кг күтәрү мөмкинлеге, бары тик седан өчен генә яраклы
4,10 градуслы авыш платформа
5. Ике гидравлик күтәргеч цилиндрлар турыдан-туры привод
6. Аерым гидравлик көч блогы һәм идарә итү панеле
7. Күчерелергә яки башка урынга күчерелергә мөмкин
8. Куркынычсызлык һәм куркынычсызлык өчен электр ачкычы
9. Оператор төймә ачкычын җибәрсә, автоматик рәвештә сүндерелә
10. Сезнең сайлау өчен электр һәм кул белән йозакны ачу
11. Транспорт чарасын ачыклау сенсоры.
12. Тавышлы һәм яктыртылган кисәтү системасы.
13. Максималь күтәрү биеклеге төрлечә көйләнә
14. Өске позициядә механик егылып төшмәүчән йозак
15. Гидравлик артык йөкләнештән саклау
16. Яхшырак парковка өчен дулкынлы пластина белән гальванизацияләнгән платформа
| Продукт параметрлары | |
| Модель № | CHPLB2500 |
| Күтәрү сыйдырышлыгы | 2500 кг/5500 фунт |
| Күтәрү биеклеге | 1800-2100 мм |
| Очу-төшү юлы киңлеге | 1900 мм |
| Җайланманы бикләү | Динамик |
| йозакны ачу | Электр белән автомат рәвештә чыгару яки кул белән чыгару |
| Йөртү режимы | Гидравлик җайланма |
| Электр белән тәэмин итү / Мотор сыйдырышлыгы | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Парковка урыны | 2 |
| Куркынычсызлык җайланмасы | Егылудан саклану җайланмасы |
| Эш режимы | Ачкыч ачкычы |
1. Профессиональ машина кую лифтлары җитештерүчесе, 10 елдан артык тәҗрибә. Без төрле машина кую җиһазларын җитештерүгә, инновацияләргә, шәхсиләштерүгә һәм урнаштыруга омтылабыз.
2. 16000+ парковка тәҗрибәсе, 100+ ил һәм төбәк.
3. Продукция үзенчәлекләре: Сыйфатны тәэмин итү өчен югары сыйфатлы чимал куллану
4. Яхшы сыйфат: TUV, CE сертификаты. Һәр процедураны катгый тикшерә. Сыйфатны тәэмин итү өчен профессиональ QC командасы
5. Хезмәт күрсәтү: Сату алдыннан һәм сатудан соң шәхси хезмәт күрсәтү вакытында профессиональ техник ярдәм.
6. Завод: Кытайның көнчыгыш яры, Циндао шәһәрендә урнашкан, транспорт бик уңайлы. Көнлек куәте 500 комплект.