1. Аяк клапанының нечкә структурасын тулысынча алып ташларга мөмкин, тотрыклы һәм ышанычлы эшли, һәм аңа хезмәт күрсәтү җиңел;
2. Монтаж башы һәм тотка казналыгы эретмәле корычтан ясалган;
3. Гади ярдәм кулы, операторның эш вакытын экономияләү;
4. Көйләнә торган тотка (ихтияр), ± 2 дюймны төп өлештә көйләргә мөмкин
кысу зурлыгы.
| Мотор көче | 1.1 кВт/0.75 кВт/0.55 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 44"/1120 мм |
| Макс. тәгәрмәч киңлеге | 14"/360 мм |
| Тышкы кысу | 10"-21" |
| Эчке кысу | 12"-24" |
| Һава белән тәэмин итү | 8-10 бар |
| Әйләнү тизлеге | 6 әйләнү/мин |
| Мунчакны вату көче | 2500 кг |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 298 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1100*950*950 мм |
| 24 берәмлекне бер 20 дюймлы контейнерга төяп була | |
1. Башта шинаның эчке кырыена май сөртегез.
2. Шинаны чыгарган кебек үк, винтовкага корыч боҗраны беркетегез, шинаны корыч боҗраның өске кырыена куегыз һәм һава тишегенең урнашуын билгеләгез.
3. Шина кырыена басарга чыгару рычагын хәрәкәтләндерегез, педальгә басыгыз һәм шинаны әкренләп корыч кырыйга басыгыз.
4. Шина урнаштыруны тәмамлау өчен, өске шинаны корыч кырга шул ук ысул белән басыгыз.
1. Машинаны кулланганнан соң, әйләндергечтәге тузанны вакытында чистартыгыз.
2. Машинаны куллану алдыннан беркеткеч башындагы тарту блогы тузганмы-юкмы икәнен тикшерегез, һәм тузган булса, вакытында алыштырыгыз.
3. Май-су аергычында майлау маеның сыеклык дәрәҗәсен һәр атна тикшерегез, әгәр сыеклык дәрәҗәсе минималь билгедән түбән булса, аны вакытында тутырырга кирәк. Артык күп яки аз булудан саклану өчен майлау мае күләмен көйләргә кирәк.
4. Су фильтрында су бармы-юкмы икәнен ай саен тикшерегез. Әгәр су булса, аны вакытында агызыгыз һәм суның максималь сызыктан артуына юл куймагыз.