1. Аяк клапанының нечкә структурасын тулысынча алып ташларга мөмкин, тотрыклы һәм ышанычлы эшли, һәм аңа хезмәт күрсәтү җиңел;
2. Монтаж башы һәм тотка казналыгы эретмәле корычтан ясалган;
3.S41 алты почмаклы юнәлешле торба 270 мм га кадәр сузылган, алты почмаклы валның деформациясен нәтиҗәле рәвештә булдырмый;
4. Басымлы шиналар рычагы, тигез, түбән профильле һәм каты шиналар өчен ярдәм;
5. Запастагы ярдәмчене беркетү тишеге, аны клиент таләбе буенча ярдәмчене җиңел генә төзәтеп була.
| Мотор көче | 1.1 кВт/0.75 кВт/0.55 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 44"/1120 мм |
| Макс. тәгәрмәч киңлеге | 14"/360 мм |
| Тышкы кысу | 10"-21" |
| Эчке кысу | 12"-24" |
| Һава белән тәэмин итү | 8-10 бар |
| Әйләнү тизлеге | 6 әйләнү/мин |
| Мунчакны вату көче | 2500 кг |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 295 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1100*950*950 мм |
| 24 берәмлекне бер 20 дюймлы контейнерга төяп була | |
1. Шинадан һаваны чыгарыгыз.
2. Барлык кургаш авырлыкларын кырыйдан алыгыз.
3. Шинаны билгеләнгән урынга куегыз, аны кат-кат әйләндерегез һәм шина көрәген басыгыз, шина көрәге педален басыгыз, шина корыч боҗрадан тулысынча аерылсын.
4. Җиңелчәне әйләндергечкә куегыз һәм җәймәне бикләү өчен шин кыскыч педален басыгыз.
5. Шинаның эчке боҗрасына май сөртегез.
6. Патронның эчке роликы корыч боҗра кырыена ябышып торырлык итеп, демонтаж рычагын аска тартыгыз һәм башның телескопик рычаг йозагы белән башның озайткыч йозагын бикләгез.
7. Лом ярдәмендә шинаны күтәрү башына күтәрегез, патронны әйләндерү өчен әйләндергеч педальгә басыгыз һәм шинаның бер ягын чыгарып алыгыз.
8. Шул ук ысул белән икенче шинаны тартып чыгарыгыз.