1. Аяк клапанының вак структурасын тулысынча алып ташларга мөмкин, тотрыклы һәм ышанычлы эшли, шулай ук җиңел хезмәт күрсәтелә;
2. Беркетү башы һәм тотка казналыгы эретмәле корычтан ясалган;
3. Көйләнә торган тоткалы казналык (өстәмә), ± 2 дюймны төп кысу зурлыгына көйләргә мөмкин.
| Мотор көче | 1.1 кВт/0.75 кВт/0.55 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 38"/960 мм |
| Макс. тәгәрмәч киңлеге | 11"/280 мм |
| Тышкы кысу | 10"-18" |
| Эчке кысу | 12"-21" |
| Һава белән тәэмин итү | 8-10 бар |
| Әйләнү тизлеге | 6 әйләнү/мин |
| Мунчакны вату көче | 2500 кг |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 229 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1100*950*950 мм |
| 20 дюймлы бер контейнерга 36 берәмлек төяп була | |
Ярым-автомат шина алыштыргыч компакт дизайнга ия, куллану җиңел һәм тиз, һәм тулысынча гидравлик идарә итү мөмкинлегенә ия. Даими эш биеклеге, идеаль эргономик хәрәкәт, теләсә нинди тәгәрмәчне әйләндергечкә җиңел урнаштыру өчен тәгәрмәч күтәрү.
Урынны экономияләү: арткы өлештә кабельләр юк һәм саклау өчен шкаф белән, тизрәк эшләү процессы: кош башы биеклеген хәтерләү функциясе, камил һәм тиз шинны беркетү: электр приводлы кыскыч өстәлен көйләү һәм өстәмә тотка белән акыллы үзәк йозак, нуль басымлы эш, әйләнмәле пневматик шин мончагы, тырналуга чыдам материалдан эшләнгән кош башы, тәгәрмәч үзәгенә бернинди зыян китерми (нуль басым эффекты).