1. Суппорт ераклыкны үлчи ала
2. Үз-үзен калибрлау баланслау функциясе белән
3. Шина балансын оптимальләштерү
4. Мотоцикл тәгәрмәчен адаптер белән баланслау өстәмә
5. Дюймнан миллиметрга һәм граммнан унцияга әйләндерү функциясе белән җиһазландырылган
6. Яхшыртылган баланс вал, яхшы тотрыклылык, барлык төр яссы тәгәрмәчләрне үлчәү өчен яраклы.
| Мотор көче | 0,25 кВт/0,32 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/220В/240В, 1фунт, 50/60Гц |
| кыр диаметры | 254-615 мм/10”-24” |
| кырый киңлеге | 40-510 мм”/1.5”-20” |
| Тәгәрмәчнең максималь авырлыгы | 65 кг |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 37”/940 мм |
| Баланслау төгәллеге | ±1 г |
| Тизлекне тигезләү | 200 әйләнү/мин |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 112 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1000*900*1100 мм |
Машина тәгәрмәчләре югары тизлектә әйләнгәндә, динамик тигезсез халәт барлыкка киләчәк, бу исә йөртү вакытында тәгәрмәчләрнең һәм рульнең тибрәнүенә китерә. Бу күренешне булдырмас өчен яки бетерер өчен, динамик шартларда каршы авырлыкны арттырып, тәгәрмәчнең һәр кырый өлешенең балансын төзәтергә кирәк.
Башта, шинаны әйләндерү өчен моторны кабызыгыз, һәм тигезләнмәгән параметрлар аркасында, шинаның пьезоэлектрик сенсорга барлык юнәлешләрдә дә тәэсир иткән үзәктән качу көче электр сигналына әйләнә. Сигналны өзлексез үлчәү аша компьютер системасы сигналны анализлый, тигезләнмәгән зурлыкның зурлыгын һәм параметрның минималь позициясен исәпли һәм аны система экранында күрсәтә. Минималь тигезләнмәгәнлек таләбен канәгатьләндерү өчен, системадагы сенсор һәм A/D конвертеры югары сизгерлекле һәм югары төгәллекле продуктлар кулланырга тиеш. Шуңа күрә системаның исәпләү тизлеге һәм сынау тизлеге югары булырга тиеш.