1. Ераклыкны үлчәү;
2. Үз-үзен калибрлау; LED санлы дисплей
3. Баланссыз оптимизация функциясе;
4. Мотоцикл тәгәрмәчләрен баланслау өчен өстәмә адаптер;
5. Үлчәмнәр дюйм яки миллиметрда, күрсәткечләр грамм яки унцияда;
| Мотор көче | 0,25 кВт/0,35 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60Hz |
| кыр диаметры | 254-615 мм/10”-24” |
| кырый киңлеге | 40-510 мм”/1.5”-20” |
| Тәгәрмәчнең максималь авырлыгы | 65 кг |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 37”/940 мм |
| Баланслау төгәллеге | ±1 г |
| Тизлекне тигезләү | 200 әйләнү/мин |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 134 кг |
| Төргәк зурлыгы | 980*750*1120 мм |
Шина һәм диск бергә җыелган очракта, динамик баланс көйләүләре җыелмасы кирәк. Дискны алыштыру өченме яки иске шинаны яңасына алыштыру өченме, хәтта бернәрсә дә алыштырылмаса да, шинаны тикшерү өчен дисктан алалар. Диск һәм шин аерым җыелган очракта, динамик баланс кирәк.
Дискларны һәм шиннарны алыштырудан тыш, гадәти вакытларда да игътибарлырак булырга кирәк. Әгәр руль селкенүен күрсәгез, башта динамик балансның нормаль түгеллеген тикшерергә кирәк. Моннан тыш, диск деформациясе, шиннарны ремонтлау, шин басымын күзәтү модулен урнаштыру һәм төрле материаллардан ясалган клапаннарны алыштыру кебек факторлар динамик баланска тәэсир итәчәк. Тәгәрмәчнең нормаль кулланылышын тәэмин итү өчен динамик балансны урнаштыру тәкъдим ителә.