1. Йөк машинасы һәм җиңел машинаны алыштыру;
2. Пневматик тормозлау;
3. Зур тәгәрмәчләр өчен пневматик күтәргеч;
4. Үз-үзен калибрлау;
5. Баланссыз оптимизация функциясе;
6. Үлчәмнәр дюйм яки миллиметрда, күрсәткечләр грамм яки унцияда;
| Мотор көче | 0,55 кВт/0,8 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 220В/380В/415В, 50/60Гц, 3 фут |
| кыр диаметры | 305-615 мм/12”-24” |
| кырый киңлеге | 76-510 мм”/3”-20” |
| Тәгәрмәчнең максималь авырлыгы | 200 кг |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 50”/1270 мм |
| Баланслау төгәллеге | Җиңел машина ±1г Йөк машинасы ±25г |
| Тизлекне тигезләү | 210 әйләнү/мин |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 200 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1250*1000*1250 мм |
| 20 дюймлы бер контейнерга 9 берәмлек йөкләргә мөмкин | |
Тәгәрмәч динамик рәвештә балансланганчы нинди әзерлек эшләре башкарылырга тиеш?
1. Шиналарны чистартыгыз һәм тикшерегез. Шина протекторында ташлар булмаска тиеш. Әгәр ташлар булса, аларны отвертка яки башка кораллар белән алыгыз. Үзәктә утырма җыелмаска тиеш, әгәр бар икән, аны тукыма белән сөртеп алыгыз.
2. Шиналардагы басымны тикшерегез. Шиналардагы басым стандарт күрсәткечтә булырга тиеш. Шиналардагы басымның стандарт күрсәткечен йөртүче утыргычының ишек рамасында табарга мөмкин, гадәттә 2,5 бар.
3. Шинадагы башлангыч динамик баланс блогы тулысынча алынырга тиеш.
Тәгәрмәч баланслаучысын ничә тапкыр кулланасыз? Әгәр ул өч тапкырдан артык төзәтелмәгән булса, сәбәбе нидә?
Гадәттә, тәгәрмәчне бер яки ике тапкыр төзәтергә мөмкин. Сирәк очракларда, тәгәрмәчне өч тапкыр төзәтергә мөмкин. Әгәр тәгәрмәчне өч тапкырдан артык эшләткәннән соң да төзәтелмәсә, бу тәгәрмәч һәм тәгәрмәч үзәге дөрес җыелмаган яки тәгәрмәч герметик сыекчасы һәм шинада төшеп торган әйберләр кебек катнашмалар булырга мөмкин. Аннары бу детальләрне тикшерегез һәм кабатлап карагыз.