1. 17 дюймлы төсле LCD дисплей, уңайлы интерфейс, гади эшләү;
2. Авырлыклар урынын лазер урнаштыру ярдәмендә төгәлрәк урнаштырыгыз;
3. Махсус дисклар өчен төрле баланс режимнары;
4. БҮЛҮ функциясе;
5.OPT оптимизацияләү функциясе;
6. Акыллы автоматик калибрлау функциясе;
7. Хаталар диагностикасы функциясе һәм дисплейда диагноз кую;
8. IVECO дискларын үлчәп була;
9. Җиңел дисклар киңлеген автоматик рәвештә үлчәү.
| Мотор көче | 0,3 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/230В, 1фунт, 50/60Гц |
| кыр диаметры | 10”-25” |
| кырый киңлеге | 1”-17” |
| Тәгәрмәчнең максималь авырлыгы | 143 фунт/65 кг |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 43”/1100 мм |
| Макс. тәгәрмәч киңлеге | 21”/530 мм |
| Тизлекне тигезләү | ≤140 әйләнү/мин |
| Цикл вакыты | 15 с |
| Баланслау төгәллеге | 0,05 унция/1 г |
| Төргәк зурлыгы | 1520*1020*1450 мм |
Бу - шинаның үзәктән тайпылу көчен минимальләштерү, шинаның гадәти булмаган тузуын киметү һәм шинаның шома эшләвен тәэмин итү өчен кулланыла торган машина.
Куллану ысулы: Машинадагы саннарны шин моделенә карап көйләгез. Мәсәлән, шинаның озынлыгы 185/60 R14, 185 - шинаның киңлеге. Баланслаучының сул ягындагы беренче төймә киңлеккә карап көйләнергә тиеш. 60 - шинаның пропорциясе. Уртадагы төймә кыскычны үлчәү өчен кулланылырга мөмкин, шулай ук шин моделенә карап көйләнергә дә мөмкин. 14 Дисм диаметры. Уң яктагы төймә баланслаучы машинадагы линейканы тартып, шинаның кырыена кадәр араны билгеләргә мөмкин. Баланслаучы машиналарның төрле төрләре төрле булырга мөмкин, һәм конкрет операция кулланма буенча башкарылырга тиеш.