1. Торак һәм коммерция биналары өчен подвал гаражы өчен парковка чишелеше.
2. Яхшырак парковка өчен җилфердәүче пластина белән гальванизацияләнгән платформа.
3. Ике төп һәм кол гидравлик күтәргеч цилиндрлар туры привод.
4. Аерым гидравлик көч блогы һәм идарә итү панеле.
5. Корылманы тотып тору өчен чокыр һәм арткы дивар кирәк.
6.2000 кг/2500 кг сыйдырышлыгы SUV һәм седан өчен дә бар.
7. Уртадагы постларны уртаклашу функциясе чыгымнарны һәм урынны экономияли.
8. Платформа аска төшкәндә куллану чыгымнары түбән, ул гравитация белән хәрәкәт итәчәк, электр энергиясен куллану бетәчәк.
9. Куркынычсызлык һәм куркынычсызлык өчен электр ачкычы.
10. Оператор төймәне җибәргәч, автоматик рәвештә сүндерелә.
11. Сезнең сайлау өчен бер һәм ике катлы катламлы өстәлә торган җайланма.
12. Эчке куллану өчен порошок сиптергеч белән каплау, тышкы куллану өчен кайнар гальванизация.
| Продукт параметрлары | |
| Модель № | CPL-2A/4A |
| Күтәрү сыйдырышлыгы | 2000 кг/5000 фунт |
| Күтәрү биеклеге | 1850 мм |
| Өске | 1850 мм |
| Чокыр | 1950 мм |
| Җайланманы бикләү | Динамик |
| йозакны ачу | Электр белән автомат рәвештә чыгару яки кул белән чыгару |
| Йөртү режимы | Гидравлик җайланма + чылбыр |
| Электр белән тәэмин итү / Мотор сыйдырышлыгы | 380В, 5,5КВт 60с |
| Парковка урыны | 2/4 |
| Куркынычсызлык җайланмасы | Егылудан саклану җайланмасы |
| Эш режимы | Ачкыч ачкычы |
1. Профессиональ машина кую лифтлары җитештерүчесе, 10 елдан артык тәҗрибә. Без төрле машина кую җиһазларын җитештерүгә, инновацияләргә, шәхсиләштерүгә һәм урнаштыруга омтылабыз.
2.16000+ парковка тәҗрибәсе, 100+ ил һәм төбәк.
3. Продукция үзенчәлекләре: Сыйфатны тәэмин итү өчен югары сыйфатлы чимал куллану
4. Яхшы сыйфат: TUV, CE сертификаты. Һәр процедураны катгый тикшерә. Сыйфатны тәэмин итү өчен профессиональ QC командасы.
5. Хезмәт күрсәтү: Сату алдыннан һәм сатудан соң шәхси хезмәт күрсәтү вакытында профессиональ техник ярдәм.
6. Завод: Кытайның көнчыгыш яры, Циндао шәһәрендә урнашкан, транспорт бик уңайлы. Көнлек куәте 500 комплект.