1. Торак һәм коммерция биналары өчен подвал гаражы өчен парковка чишелеше.
2. CPT-2 пит-парковка системасы 2 машина (EB), 2X2 машина (DB) өчен аерым парковка урыннарын тәэмин итә, бер-берсе өстенә куелган, парковка урынына авышлык белән (якынча 7,5 градус) керү мөмкин.
3. Йөкләү сыйдырышлыгы 2000 кг.
4. Карьер биеклеге түбәнрәк булган авыш аскы платформа.
5. Яхшырак парковка өчен җилфердәүче пластина белән гальванизацияләнгән платформа.
6. Хәтта кечкенәрәк урнаштыру биеклегендә дә, ике машинаны бер-берсе өстенә җиңел генә куярга мөмкин.
7. Корыч кабельләр егылулардан өстәмә саклау бирә.
8. Эчке куллану өчен порошок сиптергеч белән каплау өслеген эшкәртү, тышкы куллану өчен кайнар гальванизация.
| Продукт параметрлары | |
| Модель № | CPT-2/4 |
| Күтәрү сыйдырышлыгы | 2000 кг/5000 фунт |
| Күтәрү биеклеге | 1650 мм |
| Өске | 1650 мм |
| Чокыр | 1700 мм |
| Җайланманы бикләү | Динамик |
| йозакны ачу | Электр белән автомат рәвештә чыгару яки кул белән чыгару |
| Йөртү режимы | Гидравлик җайланма + чылбыр |
| Электр белән тәэмин итү / Мотор сыйдырышлыгы | 380В, 5,5КВт 60с |
| Парковка урыны | 2/4 |
| Куркынычсызлык җайланмасы | Егылудан саклану җайланмасы |
| Эш режимы | Ачкыч ачкычы |
1. Профессиональ машина кую лифтлары җитештерүчесе, 10 елдан артык тәҗрибә. Без төрле машина кую җиһазларын җитештерүгә, инновацияләргә, шәхсиләштерүгә һәм урнаштыруга омтылабыз.
2. 16000+ парковка тәҗрибәсе, 100+ ил һәм төбәк.
3. Продукция үзенчәлекләре: Сыйфатны тәэмин итү өчен югары сыйфатлы чимал куллану
4. Яхшы сыйфат: TUV, CE сертификаты. Һәр процедураны катгый тикшерә. Сыйфатны тәэмин итү өчен профессиональ QC командасы.
5. Хезмәт күрсәтү: Сату алдыннан һәм сатудан соң шәхси хезмәт күрсәтү вакытында профессиональ техник ярдәм.
6. Завод: Кытайның көнчыгыш яры, Циндао шәһәрендә урнашкан, транспорт бик уңайлы. Көнлек куәте 500 комплект.