1. Араны һәм тәгәрмәч диаметрын автоматик рәвештә үлчәү;
2. Үз-үзеңне калибрлау;
3. Баланссыз оптимизация функциясе;
4. Мотоцикл тәгәрмәчләрен баланслау өчен өстәмә адаптер;
5. Үлчәмнәр дюйм яки миллиметрда, күрсәткечләр грамм яки унцияда;
| Мотор көче | 0,25 кВт/0,35 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/220В/240В, 1фунт, 50/60Гц |
| кыр диаметры | 254-615 мм/10”-24” |
| кырый киңлеге | 40-510 мм”/1.5”-20” |
| Тәгәрмәчнең максималь авырлыгы | 65 кг |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 37”/940 мм |
| Баланслау төгәллеге | ±1 г |
| Тизлекне тигезләү | 200 әйләнү/мин |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 178 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1000*900*1150 мм |
1. Тәгәрмәч әйләнү ешлыгын төгәлрәк исәпләү өчен югары төгәллекле шпиндель югары ешлыклы сенсор җайланмасы белән берлектә эшли.
2. Ул сизгер тотыну, шома эшләү, көчле мәгълүмат эшкәртү белән басымга чыдам эш панелен куллана, һәм эш режимының схемасы гади һәм аңлаешлы һәм эшләтү җиңел.
3. Шина саклагыч тышлыгы югары тыгызлыктагы нейлон материалдан эшләнгән, ул күп еллардан соң катылыгы һәм сынучанлыгы үзгәрмәячәк.
4. Тартма корпусы калынайтылган, тавышы аз, һәм эшләү тотрыклы. Ул төрле кечкенә һәм урта зурлыктагы транспорт чаралары тәгәрмәчләренең балансы өчен яраклы.
5. Мәгълүматларның дөреслеген тәэмин итү өчен үз-үзен тикшерү һәм хаталарны үз-үзен диагностикалау функцияләре бар.
6. Зур саклау бүлеге ачык планлаштырылган һәм төрле саклау спецификацияләренә ия.
7. Яңартылган линейка шин киңлеген һәм диаметрын үлчәү өчен уңайлырак һәм тизрәк.
8. Төгәл шпиндель тузуга чыдам һәм аз тавышлы, коррозиягә чыдам һәм дат басмый.