1. Аяк клапанының нечкә структурасын тулысынча алып ташларга мөмкин, эшләү тотрыклы һәм ышанычлы, һәм ул хезмәт күрсәтү өчен уңайлы;
2. Беркетү башы һәм тотка казналыклары эретмәле корычтан ясалган, бу шинага китерелгән зыянны нәтиҗәле киметә ала;
3. Пневматик ярдәмче кул эш вакытында вакытны һәм көчне янга калдыра;
4. Көйләнә торган тоткалы казналыклар (ихтыярый), төп кыскычны ±2 дюйм зурлыкта көйләргә мөмкин.
5. Каты стена шиннарын җиңел генә алып була торган яңа төр ярдәмче.
| Мотор көче | 1.1 кВт/0.75 кВт/0.55 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 44"/1120 мм |
| Макс. тәгәрмәч киңлеге | 14"/360 мм |
| Тышкы кысу | 10"-21" |
| Эчке кысу | 12"-24" |
| Һава белән тәэмин итү | 8-10 бар |
| Әйләнү тизлеге | 6 әйләнү/мин |
| Мунчакны вату көче | 2500 кг |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 379 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1100*950*950мм, 1330*1080*300мм |
| 20 дюймлы бер контейнерга 20 берәмлек төяп була | |
1. Сез кайдан?
Daиндао, Шаньдун провинциясе, Китай.
2. Сез җитештерүчеме яки сатучымы?
Җитештерүче. Безнең үзебезнең завод һәм сыйфат контроле командасы бар.
3. Китерү вакыты нинди?
30 эш көне.
Күбрәк мәгълүмат алырга рәхим итегез. Зинһар, бу лифт сезгә туры киләме-юкмы икәнен техник параметрларга игътибар итегез.