1. Авыш колонна һәм пневматик йозак урнаштыру һәм аеру рычагы;
2. Алты күчәрле ориентацияләнгән торба 270 мм га кадәр сузыла, алты күчәрле трубканың деформациясен нәтиҗәле рәвештә булдырмаска мөмкин;
3. Аяк клапанының нечкә структурасын тулысынча сүтеп алырга мөмкин, тотрыклы һәм ышанычлы эшли, шулай ук җиңел хезмәт күрсәтелә;
4. Монтаж башы һәм тотка казналыгы эретмәле корычтан ясалган;
5. Көйләнә торган тотучы казналык (ихтияр), ± 2 дюймны төп кысу зурлыгына көйләргә мөмкин;
6. Тышкы һава баллонын агымлы шартлату җайланмасы белән җиһазландырылган, уникаль аяк клапаны һәм кулда тотыла торган пневматик җайланма белән идарә ителә;
7. Киң, түбән профильле һәм каты шиннарны тоту өчен көч ярдәм кулы белән.
| Мотор көче | 1.1 кВт/0.75 кВт/0.55 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 44"/1120 мм |
| Макс. тәгәрмәч киңлеге | 14"/360 мм |
| Тышкы кысу | 10"-21" |
| Эчке кысу | 12"-24" |
| Һава белән тәэмин итү | 8-10 бар |
| Әйләнү тизлеге | 6 әйләнү/мин |
| Мунчакны вату көче | 2500 кг |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 384 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1100*950*950мм, 1330*1080*300мм |
| 24 берәмлекне бер 20 дюймлы контейнерга төяп була | |
1. Техник хезмәт күрсәтү алдыннан электр һәм һава чыганагын аерырга кирәк.
2. Машинаны җентекләп сөртергә кирәк, ә көндәлек эш барышында шуып йөрүче һәм күчерүче өлешләрне еш кына майларга кирәк.
3. Газ-су аергычын һәм майлагычны еш тикшерегез, су артык күп булганда вакытында бушатыгыз, ә май җитмәгәндә вакытында тулыландырыгыз.
4. Редуктор тартмасында җитәрлек майлау мае булуын тикшерегез. Май дәрәҗәсен май тәрәзәсеннән күрергә мөмкин. Эш өстәленең уртасындагы пластик капкачны ачыгыз, болтларны борып алыгыз, аннары болт тишекләреннән май өстәгез.