1. Авыш колонна һәм пневматик йозак урнаштыру һәм аеру рычагы;
2. Алты күчәрле ориентацияләнгән торба 270 мм га кадәр сузыла, алты күчәрле трубканың деформациясен нәтиҗәле рәвештә булдырмаска мөмкин;
3. Аяк клапанының нечкә структурасын тулысынча сүтеп алырга мөмкин, тотрыклы һәм ышанычлы эшли, шулай ук җиңел хезмәт күрсәтелә;
4. Монтаж башы һәм тотка казналыгы эретмәле корычтан ясалган;
5. Көйләнә торган тотучы казналык (ихтияр), ± 2 дюймны төп кысу зурлыгына көйләргә мөмкин;
6. Тышкы һава баллонын агымлы шартлату җайланмасы белән җиһазландырылган, уникаль аяк клапаны һәм кулда тотыла торган пневматик җайланма белән идарә ителә;
7. Киң, түбән профильле һәм каты шиннарны тоту өчен көч ярдәм кулы белән.
| Мотор көче | 1.1 кВт/0.75 кВт/0.55 кВт |
| Электр белән тәэмин итү | 110В/220В/240В/380В/415В |
| Макс. тәгәрмәч диаметры | 44"/1120 мм |
| Макс. тәгәрмәч киңлеге | 14"/360 мм |
| Тышкы кысу | 10"-21" |
| Эчке кысу | 12"-24" |
| Һава белән тәэмин итү | 8-10 бар |
| Әйләнү тизлеге | 6 әйләнү/мин |
| Мунчакны вату көче | 2500 кг |
| Тавыш дәрәҗәсе | <70 дБ |
| Авырлык | 406 кг |
| Төргәк зурлыгы | 1100*950*950 мм 1330*1080*300 мм |
| 20 дюймлы бер контейнерга 20 берәмлек төяп була | |
1. Хост эш өстәле: Шиналар, нигездә, бу платформада сүтелә, ул, нигездә, шиналарны урнаштыру һәм әйләндерү ролен уйный.
2. Аеру кулы: Шинаны чыгару машинасының ян ягында, ул, нигездә, шинаны дисктан аеру өчен кулланыла, шуңа күрә шинаны чыгару шома башкарылырга мөмкин.
3. Һава тутыру һәм һава чыгару җайланмасы: Ул, нигездә, шинада һаваны җиңел тутыру яки сүтү өчен чыгару өчен хезмәт итә, шулай ук һава басымын үлчәү өчен барометр да бар. Гомуми шин басымы якынча 2,2 атмосфера тәшкил итә. Шулай ук 0,2 МПа га тигез.
4. Педальләр: Шина алмаштыргыч астында 3 педаль күчергече бар, алар күчергечне сәгать теле юнәлешендә һәм сәгать теле юнәлешенә каршы әйләндерү, кысу күчергечен аеру, диск һәм шина күчергечен аеру өчен кулланыла.
5. Майлау сыекчасы: Ул шиннарны сүтү һәм җыю өчен файдалы, шиннарны сүтү һәм җыю вакытында зыянны киметә, һәм шиннарны сүтү һәм җыю эшен яхшырак тәмамлый.